Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

1

logo

Úszó Klub Sportegyesület Hatvan

Újabb rangos úszóversenyen szerepelt november 18-19-én hétvégén a Hatvani Úszó Klub Sport Egyesület Hódmezővásárhelyen, a Naturtex Kupán.

A dobogós helyezettek a csillogó érmek mellé párnákat és törülközőket kaptak ajándékba. A gyerekek mindent megtettek annak érdekében, hogy az érmek mellett a családot is meg tudják lepni ezekkel a hasznos termékekkel, ennek eredményeképpen ismét számos dobogós eredmény született.

A 2 nap során 100m, 200m, 400m, 800m-es számokban álltak a rajtkőre a versenyzők, amelyekhez az edzők, Garádi Géza és Imre Zoltán mind szakmai, mind mentális támogatására nagy szükség volt.

A következő gyerekek értek el a versenyen 1-3. helyezést:

Császár Csanád, Fillér Adél, Horkai Lilla, Nagy Levente, Soós Gabriella, Sztruhár Gréta, Urbán Anna, Tóth Bendegúz.

Voltak akik nem sokkal csúsztak le a dobogóról és remek időket úsztak:

Detre Márk, Fillér Bálint, Freili Géza, Gyetvai Máté, Gyetvai Patrícia, Gyóni Ádám, Halmóczi Rózi, Hintz Janka, Kocsis Dániel, Urbán Eszter, Papp Hanna.

A hatvani csapat az összesített pontversenyben a 33 induló egyesület között a 10. helyen végzett, az összesített LEN pontversenyben pedig a 8. lett.