Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

1

logo

Úszó Klub Sportegyesület Hatvan

Budapesten, a Tüske Uszodában rendezték meg a 9-10 éves úszók részére kiírt országos megmérettetést. A Hatvani Úszó Klub Sport Egyesület versenyzői Imre Zoltán edző irányításával vettek részt a két napos Delfintalálkozón.

Hintz Janka, Kári Eszter, Pelyvás Tímea, Orbán Anna, Császár Csanád, Gyetvai Máté, Józsa Barnabás és Nagy Levente, összesen 76 alkalommal álltak rajtkőre a két nap alatt. 50 és 100 és 200 méteres távokban, valamint a 4x50 méteres gyors és vegyes-váltóban adtak számot pillanatnyi tudásukról.

A rangos utánpótlás megmérettetésen a hatvani versenyzők 12 éremmel és 13 helyezéssel büszkélkedhetnek.

A kis csapat legeredményesebb versenyzője Nagy Levente lett. Eredményei: 3 aranyérem (50m hát, 100m hát, 200m vegyes), 1 ezüstérem (100m pille), 1 bronzérem (50m pille), 5. hely 200m, illetve 6. hely 50m gyorsúszásban. Levi ezáltal a Delfintalálkozó 3. legeredményesebb fiú versenyzője címet is magáénak tudhatja.

Hintz Janka 2 ezüstéremet hozhatott haza 50 m és 100 m mellúszásban.

Császár Csanád kedvenc számában, hátúszásban bronzérmes lett 50 méteren és 5. helyezett lett 100 méteren.

Orbán Anna és Józsa Barnabás 5. helyezett lett 100 m pillangó-, illetve 50 m mellúszásban.

A váltók eredményei:
4*50 m. leány vegyesváltó (Orbán Anna, Kári Eszter, Hintz Janka, Pelyvás Tímea) – 3. hely
4*50 m. MIX vegyesváltó (Császár Csanád, Nagy Levente, Hintz Janka, Kári Eszter) – 4. hely
4*50 m. fiú vegyesváltó (Császár Csanád, Józsa Barnabás, Nagy Levente, Gyetvai Máté) – 6. hely