Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

1

logo

Úszó Klub Sportegyesület Hatvan

Két nap során összesen 415 úszó, négy országból érkezve fordult meg a Kemény Dénes Városi Sportuszodában november utolsó hétvégéjén, Miskolcon a 24. Testvérvárosok Kupája nemzetközi viadalon. Kassa és Tampere, továbbá Marosvásárhely és Nagyvárad sportolóin kívül 23 magyar klub csatlakozott a viadalhoz.

A 2011-es születésűektől a felnőttekig minden korosztály versenyzési lehetőséget kapott, összesen 34 versenyszámban. A 415 versenyző a két nap alatt 2116 alkalommal állt rajthoz. A Hatvani Úszó Klub SE 30 versenyzője indult a versenyen.

Rengeteg egyéni csúcs, korosztályos és ranglista vezető eredmény született a 2 nap során, amely a versenyzők mellett az edzők, Garádi Géza és Imre Zoltán kemény munkáját is tükrözi.

Váltó eredmények:

4x50m lány gyorsváltó 1. helyezés.

A csapat tagjai: Soós Gabriella, Sztruhár Gréta, Horkai Lilla, Gyetvai Patrícia)

4x50m leány vegyesváltó 1. helyezés.

A csapat tagjai: Soós Gabriella, Sztruhár Gréta, Horkai Lilla, Gyetvai Patrícia)

4x50m fiú gyorsváltó 2. helyezés.

A csapat tagjai: Nagy Levente, Józsa Barnabás, Császár Csanád, Gyetvai Máté)

Egyéni eredmények 1-6. helyezés között:

Soós Gabriella (1. helyezés 200m vegyes, 1. helyezés 100m hát, 1. helyezés 100m gyors, 1. helyezés 200m gyors, 2. helyezés 100m mell, 2. helyezés 200m mell), Nagy Levente (1. helyezés 200m vegyes, 1. helyezés 100m hát, 2. helyezés 50m gyors, 2. helyezés 200m hát, 2. helyezés 100m pille, 2. helyezés 200m gyors, 3. helyezés 100m gyors), Papp Benett (1. helyezés 50m hát, 1. helyezés 100m gyors, 1. helyezés 50m gyors, 2. helyezés 50m mell), Hintz Petra (1. helyezés 100m gyors, 2. helyezés 50m gyors, 3. helyezés 50m pille, 4. helyezés 50m mell, 5. helyezés 50m hát, ), Hintz Janka (1. helyezés 200m mell, 2. helyezés 100m mell, 5. helyezés 200m vegyes, 6. helyezés 100m pille), Nagy Lili (1. helyezés 100m hát, 2. helyezés 50m gyors, 2. helyezés 50m hát, 2. helyezés 50m pille, 2. helyezés 100m pille, 3. helyezés 200m gyors, 6. helyezés 100m gyors), Sztruhár Gréta (1. helyezés 100m pille, 3. helyezés 50m gyors, 3. helyezés 200m pille, 5. helyezés 100m gyors, ), Sztruhár Petra (3. helyezés 100m gyors, 3. helyezés 50m gyors, 4. helyezés 50m hát), Gyetvai Patrícia (4. helyezés 50m gyors), Györe Ádám (3. helyezés 100m mell, 4. helyezés 200m vegyes, 4. helyezés 200m mell, 4. helyezés 200m gyors), Fülöp Ádám (5. helyezés 50m gyors), Fillér Bálint (6. helyezés 50m gyors), Józsa Barnabás (5. helyezés 50m mell, 5. helyezés 50m pille, Császár Csanád (6. helyezés 50m pille), Farkas Ádám (5. helyezés 100m gyors, 5. helyezés 200m gyors).

Idősebb versenyzőkkel értékelve:

Császár Csanád (6. helyezés 100m hát), Fillér Adél (4. helyezés 200m pille), Detre Márk (2. helyezés 200m pille, 3. helyezés 100m hát, 3. helyezés 200m gyors, 4. helyezés 200m vegyes, 5. helyezés 100m gyors, 5 .helyezés 100m pille), Freili Géza (3. helyezés 50m gyors, 3. helyezés 100m mell, 4. helyezés 200m gyors, 5. helyezés 200m vegyes, 6. helyezés 100m pille) Gyóni Ádám (4. helyezés 200m pille, 6. helyezés 200m mell, 6. helyezés 100m mell), Györe Ádám (3. helyezés 1500m gyors, 3. helyezés 400m vegyes), Kocsis Dániel (3. helyezés 200m hát, 5. helyezés 100m hát), Urbán Anna (5. helyezés 100m hát, 6. helyezés 200m hát), Tóth Bendegúz (1. helyezés 100m mell, 3. helyezés 200m pille, 6. helyezés 100m pille), Soós Gabriella (2. helyezés 800m gyors).